REFERANSLAR

Dekoratif Led Işıklı Kürelerimiz

Santaş Polietilen Led Dünyası, yeni nesil aydınlatma sisteminin öne çıkan tasarımlarından biri haline gelen dekoratif polietilen ürünlerin tedarikçisi olan, 19 yıldır başta Mersin ve çevre illeri olmak üzere Türkiye’ nin tüm illerine hizmet sunmaktadır. Bugün birçok alana yayılmış farklı Işıklı Plastik grupları ile sektöründe lider konumdadır.

Santaş, Dekoratif Led Işıklı Polietilen ürünleri isteğiniz şekle göre sizlere sunmaktadır. 2015 yılından bugüne Mersin’ de polietilen led ışıklı dekoratif mobilya konusunda gerek kalitesi ve gerekse dekoratif led ışıklı polietilen ürün fiyatlarıyla popüler bir marka haline gelmiştir. Mersin için dekoratif led ışıklı polietilen fiyatlarımız cazip nitelikte olup, Mersin için dekoratif led ışıklı polietilen küre fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgiyi satış ofisimizden alabilirsiniz.

Polietilen Dekoratif Led Işıklı kürelerimiz, uzun ömürlü aydınlatma sistemi çözümü olup yüksek mukavemetli, darbe dayanım avantajıyla birlikte hafif yapıya sahiptir. Koyacağınız mekana göre (alışveriş merkezi, kafe, restaurant, hastane, resmi okul, özel okul, ev, işyeri, düğün salonları, organizasyonlarda, otellerde ve cafelerde, petrol ofislerinde) farklı ebatlarda polietilen ürün gruplarımız bulunmaktadır. Işıklı Polietilen üretimlerimiz arasında; polietilen ışıklı bistro masa, ışıklı sehpa, ışıklı oturma grupları, ışıklı küp, ışıklı küre, ışıklı yarım küre, ışıklı dikdörtgen saksı, ışıklı yuvarlak saksı, ışıklı kare saksı, ışıklı konik saksı, ışıklı ağaç bordürü, ışıklı kaldırım taşı, ışıklı kaldırım bordürü, ışıklı gelin yolu, ışıklı sütun, ışıklı yol, ışıklı fildişi, ışıklı yürüyüş yolu, ışıklı balon, ışıklı kilit taşı, ışıklı bank, ışıklı raf, ışıklı şişelik, ışıklı gece lambası, ışıklı papatya, ışıklı tepsi, ışıklı bardaklarımız bulunmaktadır.

Dekoratif Led Işıklı Polietilen Kürelerimizi ışıksız olarak tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Led Işıklı Polietilen Kürelerimizi kendinden renkli olarak tercih edebilirsiniz. (örnek olarak yeşil renk seçmeniz durumunda ürün sizlere yeşil renk olarak görünecektir) Bu genelde gündüz de renkli görünmesinin istenildiği durumlarda tercih edilir.

Dekoratif Led Işıklı Polietilen Kürelerimizi fişli olarak tercih edebilirsiniz. Bu durum sabit bir yerde duracak ve hareket etmeyecek durumlarda kullanacağınız Kürelerimiz tercih edilir.

Dekoratif Led Işıklı Polietilen Kürelerimizi fişli olarak tek renkli tercih edebilirsiniz. Bu durumda Küremiz tek bir ışık rengini size yansıtacaktır.

Dekoratif Led Işıklı Polietilen Kürelerimiz fişli ve RGB olarak yani çok renkli tercih edebilirsiniz. Bu durumda ışıklı Kürelerimiz sizlere 16 farklı renk seçeneği sunacaktır. Kumanda ile renk geçişlerinizi özgürce kullanabilirsiniz.

Dekoratif Led Işıklı Polietilen Kürelerimizi şarjlı ve tek renk olarak tercih edebilirsiniz. Bu durumda Küre kablo problemi yaşamadan şarjlı olacak şekilde isteğiniz yere taşınabilir. İç mekan ve dış mekanlarınızda kolayca hareket ettirebilirsiniz. Kürelerimiz tek bir ışık rengini size yansıtacaktır.

Dekoratif Led Işıklı Polietilen Kürelerimizi şarjlı ve çok renkli olarak tercih edebilirsiniz. Bu durumda Küre kablo problemi yaşamadan şarjlı olacak şekilde isteğiniz yere taşınabilir. İç mekan ve dış mekanlarınızda kolayca hareket ettirebilirsiniz. Küreniz sizlere 16 farklı ışık rengi seçeneği sunacaktır. Kumanda ile renk geçişlerinizi özgürce kullanabilirsiniz.

Polietilen Led Işıklı Dekoratif Kürelerimizi otel, restaurant, cafe, bar, disco, club gibi eğlence mekanlarında tercih edilen iç ve dış mekanlarınızı görsel olarak öne çıkararak prestij kazandıran yeni nesil Polietilen Dekoratif Led Işıklı mobilya aydınlatma sistemleridir.


whatsapp