KURUMSAL

Misyonumuz

Mersin'de 2000 yılında su ve ısı izolasyonu üzerine faaliyete başlayan Santaş İzolasyon ve Teknolojik Sistemleri Devlet kurumları da dahil olmak üzere her geçen gün adını yaptığı işlerle duyurmaktadır. 
 
Zamanın en değerli kaynağının su olduğunu gören Santaş İzolasyon, 15 yıldır 100 litreden başlayan 40 ton’ a kadar olan yosun tutmayan, sağlığa zararı olmayan polietilen su depoları ile ilgilenmekte ve satışını yapmaktadır. 
 
Suyun günümüzde de her geçen gün önemini arttığı bilinci ile Santaş İzolasyon, çiftçilere ve Devlet kurumlarına (DSİ, İl Özel İdareleri ve Orman İşletme gibi) uzun ömürlü ve kalıcı çözüm için 2007 yılında EPDM membran ile faaliyetini arttıran Santaş İzolasyon,  2008 yılında Firestone Çukurova Bölgesi satış ve uygulama bayiliğini almış 1 yıl firma ile devamından sonra 2009 yılında ise Lineflex EPDM membran Çukurova Bölgesi satış ve uygulama bayiliğini alarak faaliyetlerine halen temel bohçalama, tarımsal sulama havuzları, çatı ve cephe yalıtımları ve gölet projeleri ile devam etmektedir.
Santaş İzolasyon, binalarda zorunlu kılınan Enerji Kimlik Belgesi zorunluluğu (1 Ocak 2011) gelmeden bu durumu öngörmüş ve 2004 yılından beri müşterilerine dış cephe yalıtımında mantolama ve siding dış cephe kaplamaları ile çözüm bulmaktadır.
 
Santaş İzolasyon, 2012 yılından beri de prefabrik & çelik hazır yapılar konusunda sizlere hizmet vermektedir.
Su ve ısı İzolasyonu yaptırarak güvenli huzurlu olmanın herkesin hakkı olduğuna inanarak bu bilinç ile sizin için çalışıyoruz. 
 
Santaş İzolasyon, 2017 yılından beri Polietilen Dekoratif Led Işıklı ürünler ile piyasaya girmiş, kısa sürede Türkiye'de yer kazanan projelere imza atmıştır. Geniş ürün yelpazesine sahip Polietilen Dekoratif Işıklı ürünlerimiz her kesime her yapıya hizmet etmektedir. Hastaneler, Okullar, Kafeler & Restaurantlar, Konutlar, Siteler, Düğün Salonları, Organizasyon Şirketleri, Gece kulupleri, Bar& Disko, Eğlence merkezleriniz, Oyun Parklarınız, Bahçeleriniz için birbirinden değişik polietilen dekoratif led ışıklı ürünlerimiz (ışıklı masa, ışıklı bistro masa, ışıklı sehpa, ışıklı küp, ışıklı oturma grupları, ışıklı yürüyüş yolu, ışıklı gelin yolları, ışıklı fildişi, ışıklı papatya, ışıklı bayrak, ışıklı kanopi bayrağı, ışıklı bordürler, ışıklı ağaç bordürleri, ışıklı küre, ışıklı top, ışıklı saksı, ışıklı şişelik,ışıklı abajur, ışıklı aydınlatma direği, ışıklı bar standı, ışıklı koltuk, ışıklı sütun) ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.
 whatsapp