ÜRÜNLER

Dekoratif Led Işıklı Polietilen

Dekoratif Led Işıklı Polietilen Nedir?

Aydınlatma sisteminin öne çıkan tasarımlarından biri olan Polietilen Dekoratif Led Işıklı Ürünler hastane, okul, restaurant&cafe, bar&disco, eğlence merkezleri, otel, mağaza, ev, site, bahçe, oyun parklarınıza değer katıp işyerinizi daha öne çıkartarak prestij katan görsel ürünlerdir.

Dayanıklı ve kolay uygulanabilir özellikleriyle ile mimar, müteahhitlere hitap eden, ev ve işyerine değer veren sizlere en güzel tasarımları yaratıcılıkla yapmanıza olanak sağlayarak iç ve dış mekanlarınızı dekoratif olarak aydınlatmasını sağlayabilirsiniz.

Mimari tasarımlarınızla güzelleşen mekanlarınız, sahip olduğu değişik renk seçenekleri ile geceleri benzersiz bir yapıya sahip olmanıza yardımcı olur.

Polietilen dekoratif led ışıklı ürünlerimiz, yüksek verimlilik ve düşük enerji tüketimi sayesinde ekonomik kullanım imkanı sağlarken ışığın büyüsünü kullanarak yaşam alanlarınızı farklılaştırarak güzelleştirmenizi sağlar.

Dekoratif led ışıklı ürünlerimizin hammaddesinin polietilen olması sayesinde dış etkenlere (yağış,güneş,darbe) karşı dayanıklı ürünlerimiz bakım gerektirmeyen uzun ömürlü özelliklerinin yanı sıra insan sağlığına zararı da yoktur.

Polietilen dekoratif led ışıklı ürünlerimiz, kullanıldığı alanda sabit tek renk veya renk değiştirebilen RGB teknolojisiyle ışığın yarattığı etkiyle bulunduğu mekana farklılık katarak bulunduğunuz yerde özel hissetmenizi sağlar.

Dekoratif Led Işıklı Polietilen Ürünlerimizin Özellikleri

 • U.V katkısı ile pişen polietilen ürünlerimiz güneşten etkilenmez, renklerinde solma olmaz.
 • Yağışlardan etkilenmez ve su geçirmez.
 • Dışardan gelecek kasti olmayan etkiler haricinde darbelerden etkilenmez.
 • Doludan etkilenmez.
 • Hijyenik, tozdan etkilenmez ve kolayca temizlenebilir.
 • Küf, pas, yosun tutmaz.
 • Ürünlerimizde drenaj sağlanması durumunda, içerisinde canlı bitki yetiştirilmesine uygundur.
 • Ürünlerimiz iç mekan ve dış mekan şartlarında çalışmaya elverişlidir.
 • Ürünlerimizde son aydınlatma sistemi olarak LED ışık sistemi kullanılmaktadır.
 • Ürünlerimiz genellikle 12 V ile çalıştığından, elektrikle çarpılma tehlikesi yoktur.
 • Ürünlerimiz birbirine paralel olarak bağlanabilir ve aynı anda senkron çalışabilmektedir.
 • Ürünlerimiz, tek renk veya renk değişebilir (16 farklı renk seçeneğine sahip) olarak RGB teknolojisiyle kumanda ile kontrol edebilirsiniz.
 • Ürünlerimizi ister ışıksız, ister fişli isterseniz de şarjlı olarak sahip olabilirsiniz.
 • Ürünlerimizi ışık yanmadan kendi renginde olmak üzere istediğiniz renkte sahip olabilirsiniz.

 Elbette dekoratif led ışıklı ürünlerimiz LLDPE düşük yoğunluklu polietilen hammaddesinde rotasyon teknolojisiyle üretilmektedir. Polietilen ürünlerimiz; pleksiplas gibi çabuk kırılgan bir yapıda değildir.

 

Ürünlerimiz genellikle 12 Volt enerji ile çalışmaktadır. Talep edilmesi durumunda 220 Volt ile çalışır şekilde de yapılmaktadır.

 

Ürünlerimiz sizin tarafınızdan 220 Volt özellikle istenilmediği sürece 12 Volt ile çalıştığından dolayı herhangi bir çarpılma riski bulunmamaktadır. Bu nedenle anasınıfı, kreş ve okul gibi kurumlar tarafından da rahatlıkla kullanılmaktadır.

 

Adetli olan siparişlerinizde yardımcı olabilmekteyiz. Fakat 1-2 adet gibi siparişleriniz için Polietilen Led Dünyası satış ekibimiz ile görüşünüz. Ayrıca eğer dekoratif ürününüzü ışıklı tercih edecekseniz bazı koyu renklerden ışık geçmemektedir bu nedenle seçiminizi bu yönde yapmanızı önermekteyiz. (antrasit, lacivert, siyah gibi)

 

Elbette. İstediğiniz ışık renginde ürün satın alabilirsiniz.

 

Üç ana rengin ingilizcedeki red yani kırmızı, green yani yeşil ve blue yani mavi rengin kısaltması olarak kullanılmaktadır. Bu renklerin birbirlerine karışımı sonucu oluşan renkleri kumanda sayesinde 16 farklı ışık rengini sizlere sunan bir dekoratif teknolojk ürüne sahip olacaksınız.

 


whatsapp